Prihlásiť

Košík je prázdny.

BRINNO Časosběrná kamera Brinno Construction Cam BCC200
BRINNO Časosběrná kamera Brinno Construction Cam BCC200 BRINNO Časosběrná kamera Brinno Construction Cam BCC200 BRINNO Časosběrná kamera Brinno Construction Cam BCC200 BRINNO Časosběrná kamera Brinno Construction Cam BCC200 BRINNO Časosběrná kamera Brinno Construction Cam BCC200 BRINNO Časosběrná kamera Brinno Construction Cam BCC200 BRINNO Časosběrná kamera Brinno Construction Cam BCC200 BRINNO Časosběrná kamera Brinno Construction Cam BCC200

BRINNO Časosběrná kamera Brinno Construction Cam BCC200

Časozberná stavebná kamera Brinno Construction Cam BCC200 slúži hlavne na dokumentáciu stavebných projektov. Zachytáva HD fotografie a ich tisícové sekvencie potom prevádza na video. Kamera umiestnená v ochrannom obale spĺňa normu IPX4, takže je vodeodolná a môžete ju bez problémov umiestniť do akéhokoľvek vonkajšieho prostredia. Oproti staršej verzii lepšie zvláda protisvetlo a nočné zábery.  

Výrobca: BRINNO
Katalóg. č.: 1607-001
Záruka (v mesiacoch): 24
Dostupnosť: Nedostupné

Stavebná kamera Brinno BCC200 pre HD sa skladá z upravenej časozbernej kamery TLC200 Pre 720p HD a ďalšieho príslušenstva na nahrávanie dlhotrvajúcich projektov. Umožňuje zaznamenávať stavebné projekty, ktoré trvajú mesiace, a po ich skončení poskytuje záznam celého procesu v časozbernom videu.  Je to veľmi jednoduché - stačí nastaviť požadovaný časový interval a začať nahrávať. Potom, až si budete chcieť prehliadnuť výsledky, stačí zastaviť nahrávanie a prehrať si hotové časozberné video, ktoré kamera sama vytvorila. Nie je potrebná žiadna ďalšia editácia vytvorených fotografií. Stavebný set sa skladá z časozbernej kamery TLC200Pre, odolného puzdra, držiaku na stenu a gumového remienku. Držiak na stenu je vybavený kĺbom, ktorý umožňuje nastaviť presne taký uhol, ktorý potrebujete. 

Kamera je napájaná zo štyroch AA batérií. Pri časovom intervale 2 sekúnd (sa scénickým nastavením "daylight") zaznamená kamera na batériu až 240.000 snímok, čo je približne päť dní. Pri nastavení intervalu 5 minút vydrží batéria až 40 dní. V tomto prípade je výsledkom 12 snímok za hodinu, teda 288 snímok za deň a 11.520 snímok za 40 dní. Pokiaľ sa nastaví bežná rýchlosť prehrávania (30 snímok za sek.), je možné celé video zhliadnuť za 384 sekúnd, teda niečo málo cez 6 minút. Ale samozrejme je možné nastaviť časový interval na jednu sekundu alebo až na 24 hodín. Navyše je tu režim ASAP, ktorý umožňuje zachytávať 3-5 snímok za sekundu. Tiež je možné použiť funkciu časovača, ktorá umožňuje nastaviť, kedy má kamera začať nahrávať a kedy skončiť. Kameru je možné napájať i pomocou micro-USB kábla, ktorý sa predáva samostatne.  

Časozberná kamera TLC200 Pre je navrhnutá tak, aby mohla nahrávať i pri nízkom osvetlení. Jej obrazový senzor má pixely s veľkosťou 4,2um, ktoré sú citlivé na nízke osvetlenie a zabudované HDR (vysoko dynamický rozsah), ktoré zaručuje, že snímky budú vo vysokej kvalite i pri ostrom protisvetle. S týmito vlastnosťami sa nemusíte báť nahrávať vo dne i v noci (pokiaľ je tu aspoň nejaký zdroj svetla). Objektív kamery je uchytený pomocou závitu CS-mount, takže je ho možné podľa potreby ľahko obmieňať. Dodávaný objektív má ohniskovú vzdialenosť 19 mm a 112° širokouhlý záber. 

Odolný držiak  Vysoko kvalitný držiak z hliníkovej zliatiny je nesmierne pevný a upravený tak, aby odolal záťaži až 40 kg. Držiak je možné pripevniť na rôzne povrchy - od trubiek, valcových predmetov až po konáre stromov atď. Je možné ho ľahko upevniť, je stabilný a vďaka otočnému kĺbu už nikdy nebudete mať problémy nastaviť presne taký uhol snímania, ktorý potrebujete.

 

Hlavné výhody:
Obecně platí, že adekvátní nasazení fototechniky v průběhu stavebního prejektu umožní:
 kontrolu časového harmonogramu
 kontrolu nákladů stavby
 porovnávat plán průběhu stavby sa skutečným stavem
 kontrolu spotřeby stavebního materiálu
 zajistit kontinuitu a zlepšit koordinaci stavebního prejektu
 vytvořit videodokumentaci průběhu stavby

Využití:
 pre úřady a inspekce (lidská práva, průmyslová bezpečnost, stavební predpisy, životní prestředí)
 pre investory a stavaře (efektivita práce)
 důkazy pre pojišťovny
 obchodní prezentace a PR

Rozdíly a vylepšení opreti predchůdci BCC100:
asférická čočka, vyměnitelná čočka, HDR video (lépe zvládá pretisvetlo a noční záběry), nastavení scény, vyvážení bílé, Micro USB výstup, funkce webkamery

Parametre a špecifikácia:

Kamera:
Model TLC200 Pre
LCD obrazovka 1.44" TFT LCD
120° Nastavitelná poloha objektivu (kloubový mechanizmus)
Vodovzdorný kryt ATH120 sa stupněm krytí IPX4

Objektív:
Světelnost F2.0
Typ čočky Asférická (skleněná)
Zorné pole 112°
Ohnisková vzdálenost 19 mm (35mm equivalent)
Zaostřitelná vzdálenost od 1 cm (Minimum)

Senzor:
Typ: 1/3" HDR sanzor
Dynamický rozsah: 115db
Rozlišení: 1.3 Mega pixel
Velikost pixelu: 4.2um
Citlivost: 3650mV/lux-sac (Extra dobrá kvalita pri nízkém osvětlení)

Nahrávanie:
Časosběrné video Formát: AVI
Rozlišení: 1280x720, 640x480  
Formát fotek: JPEG (iba za použitiu Shutter Line - nieje součástí balenia)
Rozlišení: 1280x720, 640x480  
Paměťové úložiště: SD karta (podporuje až do 32 GB)
    
Časový interval:
Nejkratší (ASAP): Snímá 3 ~ 5 fotek za vteřinu
Vlastní: od 1 vteřiny do 24 hodin
    
Napájanie:
Napájecí zdroj: 4x AA batéria
DC IN: 5V (Micro USB konektor)  
Životnost batéria: Snímá 240.000 fotek pri časovém intervalu 2 vteřiny   

Rozmery:
Velikost (DxŠxV): 64 x 52 x 107 mm
Váha: 140 g (bez batérií)
Farba: Čierna

Balenie obsahuje:
TLC200 Pre
4 AA batéria
ochranný obal (ATH120)
nastavitelný hliníkový držiak
gumový řemínek


Videá k časozberná kamera Brinno Construction Cam BCC200


 


 


 

Tento web používa k poskytovaniu služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie