Prihlásiť

Košík je prázdny.

BRINNO APL100 - LED svetlo s pohybovým senzorom
BRINNO APL100 - LED svetlo s pohybovým senzorom BRINNO APL100 - LED svetlo s pohybovým senzorom BRINNO APL100 - LED svetlo s pohybovým senzorom BRINNO APL100 - LED svetlo s pohybovým senzorom BRINNO APL100 - LED svetlo s pohybovým senzorom BRINNO APL100 - LED svetlo s pohybovým senzorom BRINNO APL100 - LED svetlo s pohybovým senzorom BRINNO APL100 - LED svetlo s pohybovým senzorom BRINNO APL100 - LED svetlo s pohybovým senzorom

BRINNO APL100 - LED svetlo s pohybovým senzorom

Brinno APL100 je LED osvetlenie s pohybovým sanzorom, napájené 3x AAA batériami. Bolo vyvinuté predovšetkým pre dverové kukátka Brinno, je možné ho ale použíť všade tam, kde je málo svetla.

Výrobca: BRINNO
Katalóg. č.: 1307-001
Záruka (v mesiacoch): 24
Dostupnosť: Nedostupné


Brinno APL100 je flexibilní LED osvetlenie s pohybovým senzorom, napajené 3x AAA batériami. Bylo vyvinuto predevším pre dverové kukátka Brinno, ale je možné jej použíť všude tam, kde je málo svetla.

LED osvetlenie BRINNO APL100 sa snadno instaluje. Je vybavenýo PIR čidlem, které automaticky detekuje pohyb a zapne LED diody v trubici, čímž zvýší osvetlenie kdekoliv a kdykoliv budete potřebovat!

Brinno Motion Sensor LED APL100 byl vyvinut predevším pre použitiu s kukátky Brinno, ale použíť sa dá v jakémkoliv špatne osvetleném prestředí, kde budete potřebovat více svetla.


Obsah balenia:
 Brinno Motion Sensor LED APL100
 Otočný držiak
 Velcro nálepka
 Uživatelský manuál

Tento web používa k poskytovaniu služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie