Prihlásiť

Košík je prázdny.

BOX Preducts 2000mAh Carabiner Pocket Charger - modrý
BOX Preducts 2000mAh Carabiner Pocket Charger - modrý BOX Preducts 2000mAh Carabiner Pocket Charger - modrý BOX Preducts 2000mAh Carabiner Pocket Charger - modrý BOX Preducts 2000mAh Carabiner Pocket Charger - modrý BOX Preducts 2000mAh Carabiner Pocket Charger - modrý

BOX Preducts 2000mAh Carabiner Pocket Charger - modrý

Kompotomtní powerbanka od značky BOX Preducts je ako stvořená pre každodenné shon moderního mesta i víkendové výlety do přírody. Minimalistický design, prevedení z kvalitního hliníku a nízká hmotnosť zajistí powerbance místo uvnitř každé kábelky, batohu alebo třeba kapsy u kalhot. Farba modrá.

Výrobca: BOX
Katalóg. č.: BX-BPB2000BLU
Záruka (v mesiacoch): 24
Dostupnosť: Nedostupné


Kompaktná powerbanka od značky BOX Preducts je ako stvořená pre každodenné shon moderního mesta i víkendové výlety do přírody. Minimalistický design, prevedení z kvalitního hliníku a nízká hmotnosť zajistí powerbance místo uvnitř každé kábelky, batohu alebo třeba kapsy u kalhot. A kdyby přece jen ne, je powerbanka opatřena i šikovnou karabinkou pre uchytenie na poutko alebo popruh.

Kapacita li-ion batéria činí 2000 mAh, což je dostatečné pre plné dobití vetšiny moderních inteligentných telefonů a mnoha jiných zariadenia. Na powerbance nenájdete jediné tlačítko, dobíjanie sa aktivuje automaticky pri zapojení zariadenia. Stav signalizuje LED dioda na vrchu banky. V balenia nájdete i USB kábel, ktorý sa vďaka plochému prefilu nezamotá.Hlavní vlastnosti:
Kompaktná powerbanka pre každodenné použitiu
Integrovaná karabinka pre snazší přenášení
Odolné materiály pre dlouhodobou životnost (hliník)
Pogumovaná svrchní část
LED indikující stav (zapnuto / vypnuto)
1x USB A výstup pre dobíjené zariadenia
1x micro USB vstup pre dobíjanie powerbanky
Plochý kábel USB A/micro USB súčasťou balenia
Typ batéria: li-ion
Kapacita: 2000 mAh / 11,1 Wh
Vstup a výstup: 5 V / 1 A
Rozmery: 23 x 93 x 23 mm
Hmotnosť: 70 g
Testováno na 500 cyklů
Farba: modrá
Doma, na cestách, v aute alebo bezdrátove, Box prináší řešení pre každého. Této společnosti, založené v roce 2013 v britském Chesteru skupinou průmyslových veteránů, sa i cez relativne krátkou existenci podařilo vybudovat si jméno a pozici na svetovém trhu inteligentného príslušenstvo. Podle vlastních slov sa totiž nesnaží znovu vynalézt bicykel, ale inovativne přemýšlet o potřebách zákazníků v éře mobility a konektivity. Na svojej výrobky preto Box klade přísné nároky z hlediska designu, materiálů, funkčnosti, životnosti i dostupnosti, aby co nejprirozeneji doplňovaly životy svých uživatelů.

Súvisiaci tovar:

Tento web používa k poskytovaniu služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie