Prihlásiť

Košík je prázdny.

BOX Preducts 12V/24V Car Smart Charger - 1.5m, 4x USB, 9.6A - bílý
BOX Preducts 12V/24V Car Smart Charger - 1.5m, 4x USB, 9.6A - bílý BOX Preducts 12V/24V Car Smart Charger - 1.5m, 4x USB, 9.6A - bílý BOX Preducts 12V/24V Car Smart Charger - 1.5m, 4x USB, 9.6A - bílý

BOX Preducts 12V/24V Car Smart Charger - 1.5m, 4x USB, 9.6A - bílý

Designová autonabíjačka Box Preducts Car Smart Charger ponúka hned niekoľko důvodů, preč sa okamžite stane nedílnou súčasťou výbavy každého automobilu. Nabízí totiž hned štyri plnohodnotné USB porty, z nichž každý dokáže napájet pripojené zariadenia prúdem až 2,4 A, a to i pri plné vytíženosti ostatních portů! Biela farba.

Výrobca: BOX
Katalóg. č.: BX-BCC4USBWT
Záruka (v mesiacoch): 24
Dostupnosť: Nedostupné


Designová autonabíjačka Box Preducts Car Smart Charger ponúka hned niekoľko důvodů, preč sa okamžite stane nedílnou súčasťou výbavy každého automobilu. Nabízí totiž hned štyri plnohodnotné USB porty, z nichž každý dokáže napájet pripojené zariadenia prúdem až 2,4 A, a to i pri plné vytíženosti ostatních portů! USB porty navíc automaticky prizpůsobí úroveň napájacího prúdu zariadenia, takže nabíjanie bude vždy 100% bezpečné a ebicykelgické. Vďaka velkorysé délce kábelu 1,5 m můžou svojej telefony a tablety pohodlne dobíjet také pasažéři na zadnejch sadadlech i behem ich používání. Pogumovaná svrchní vrstva nabíjačky bude veľmi šetrná k interiéru vášho vozu a štíhlá zástrčka snadno splyne s palubná deskou. Stejne jednoduché bude i její zapojování a odpojování.

Box Preducts Car Smart Charger funguje bez preblémů s výstupom 12 i 24 V.

Hlavní vlastnosti:
Ergonomický štíhlý design
4x inteligentní USB A výstup – automaticky prizpůsobí úroveň napájacího prúdu
Výstup prúd na jeden USB port: 2,4 A – zvládňa súčasne napájet až 4 tablety
Maximální celkový výstup: 9,6 A
Efektivní a bezpečné napájení pripojených zariadenia s různým odberem
Pogumovaná vnejší úprava
Jednoduché zapojení a odpojení zástrčky
Odolné materiály pre dlouhodobou životnost
Dĺžka kábelu: 150 cm
Vstup: 12 V / 24 V
Rozmery: 66,7 x 22,5 x 11 mm (zástrčka) / 100 x 28 x 19 mm (USB hub)
Hmotnosť: 58 g
Farba: biela
Doma, na cestách, v aute alebo bezdrátove, Box prináší řešení pre každého. Této společnosti, založené v roce 2013 v britském Chesteru skupinou průmyslových veteránů, sa i cez relativne krátkou existenci podařilo vybudovat si jméno a pozici na svetovém trhu inteligentného príslušenstvo. Podle vlastních slov sa totiž nesnaží znovu vynalézt bicykel, ale inovativne přemýšlet o potřebách zákazníků v éře mobility a konektivity. Na svojej výrobky preto Box klade přísné nároky z hlediska designu, materiálů, funkčnosti, životnosti i dostupnosti, aby co nejprirozeneji doplňovaly životy svých uživatelů.

Súvisiaci tovar:

Tento web používa k poskytovaniu služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie