Prihlásiť

Košík je prázdny.

Bezdrátový prenos HDMI přes WIFI GRAPE WSR-1000 - 30m, 1080p, 5GHz

Bezdrátový prenos HDMI přes WIFI GRAPE WSR-1000 - 30m, 1080p, 5GHz

Bezdrátový prenos HDMI přes WIFI GRAPE WSR-1000 - 30m, 1080p, 5GHz - komfortně přenášejte obraz a zvuk z jedné místnosti do druhé.

Výrobca: Grape
Katalóg. č.: 220030
Záruka (v mesiacoch): 24
Dostupnosť: Nedostupné


HDMI sada určená pre bezdrôtový prenos 1080p HDMI signálu ve Full-HD rozlišení bezdrátove do televizoru. Připojte rychle a jednoducho jedno zariadenia HDMI do HDTV a vychutnejte si křišťálove čistý obraz v rozlišení 1080p.

HDMI vysílač sa prepojí s notebookom alebo s PC cez volný HDMI port. Napájení je řešeno pomocou sieťového zdroje (v balenia). Ako zdroj signálu môžete použíť zariadenia s výstupom HDMI - herní konzole, sat-top box, prehrávač disků DVD alebo satelitní prijímač. HDMI prijímač predává signál dál na televizi, monitor, prejektor alebo jakékoli jiné zariadenia s HDMI vstupem a to až do vzdialenosťi 30 metrů (volném prestranství). V zástavbe sa dosah zmenšuje. V tejto chvíli sa jedná o zariadenia s nejvetším dosahem bezdrôtového prenosu na trhu!

Instalace sady pre bezdrôtový prenos je veľmi jednoduchá. Není nutná instalace žádného ovladače. Po krátké dobe potřebné k synchronizáciu sa obe zariadenia sama prepojí. Využijte naplno všech výhod tejto veľmi praktické sastavy pre bezdrôtový prenos.  

Jednoduchá obsluha a rychlá instalace. Přehrajte si okamžite na televizním prijímači videa z dovolené, ktorá máte v notebooku, alebo použijte sadu trvale ako prestředníka mezi prejektorem a DVD/Blu-Ray-prehrávačem. Oceníte jej doma ale i v práci v konferenčný místnosti, kde využíváte prejektor a je nepraktické napojovat HDMI káble.

Technické parametre:
 HDMI porty: HDMI A 19-pin
 HDMI verzie: 1.3a, HDCP 2.0 HD
 Rozlišení: 1080p/60 Hz
 Pracovní frekvencia: WIFI 5 GHz
 Pracovní pásmo: 20 MHz - 40 MHz
 Vysílací výkon: 10 dBm +/-1 dBm
 Zpoždení: méne než 0.5 sakund
Rozmer vysílače/prijímače: 83 mm x 83 mm x 12 mm (dĺžka x šírka x výška)
 
Obsah balenia:
 1x vysílač WSR-1000
 1x prijímač WSR-1000
 1x anténa vysílače IR signálu
 1x anténa prijímače IR signálu
 2x DC napájací adaptér 5 V/1 A

Súvisiaci tovar:

Tento web používa k poskytovaniu služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie